Jídelníček na aktuální týden ( od 18.03 2019 do 22.03 2019 )

18. Března 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaChléb s plátkovým sýrem, cherry rajče, mléko, čaj bylinkový1,7
MŠ VrančaPolévkaČesneková novoměstská1
MŠ VrančaHlavní jídloZeleninové rizoto, jablečný kompot, džus9
MŠ VrančaSvačinkaRohlík, Almete smetanový sýr, pomeranč, čaj černý rybíz s ostružinou1,7
 19. Března 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaŘedkvičková pomazánka, grahamový rohlík, kedluben, mléko, čaj heřmánkový1,7
MŠ VrančaPolévkaKvětáková s nočkami1,3,7
MŠ VrančaHlavní jídloVepřové na žampionech s těstovinou, minerální voda s příchutí1
MŠ VrančaSvačinkaVánočka, hruška, granko1,7
 20. Března 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaČokoládové lupínky s mlékem, jablko, čaj jahodový, čaj šípkový1,7
MŠ VrančaPolévkaKrupicová s vejcem1,3,9
MŠ VrančaHlavní jídloSmažený kuřecí řízek, brambor, okurkový salát, voda se sirupem1,3,7
MŠ VrančaSvačinkaPohanková bageta, kapie, mléko1,7
 21. Března 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaTvarohová pomazánka s celerem, toustový chléb , jablko, mléko, čaj meduňkový1,7,9
MŠ VrančaPolévkaHovězí vývar s krupkami1,9
MŠ VrančaHlavní jídloHovězí maso vařené, rajčatová omáčka, houskový knedlík, minerální voda1,3,7
MŠ VrančaSvačinkaKaiserka, pomazánkové máslo s pažitkou, půl banánu, čaj citrusový1,7
 22. Března 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka mexická, chléb, cherry rajče, caro, čaj mátový1,7
MŠ VrančaPolévkaZimní zeleninová s ovesnými vločkami1,9
MŠ VrančaHlavní jídloRybí filé zapečené, bramborová kaše, mrkvový salát, voda s citrónem4,7
MŠ VrančaSvačinkaŠlehaný tvaroh, půl rohlíku, čaj malinový1,7

Provozní řád jídelny

Školní stravování je nedílnou součástí výchovně vzdělávacího procesu předškolního zařízení. Organizačně navazuje na denní režim mateřských škol. Zajišťujeme dětem biologicky a kaloricky hodnotnou stravu.

V zájmu zajištění plynulého chodu jídelny je nutno dodržovat určité zásady:

1) Vyplnit přihlášku na stravování včetně podpisu.

2) Odhlášení dítěte ze stravování se provádí den předem a to do 13hod. V pondělí pak do 7:00hod. Pokud je dítě omluveno v den nepřítomnosti až ráno, počítá se mu stravné za celý den.

3) Možný odběr jídla do jídlonosiče pouze mezi 11:00 – 12:00 hod z důvodu teploty jídla. Jídlo je určené k přímé spotřebě. Školní jídelna neručí za zhoršení kvality stravy vlivem dopravy a časové prodlevy konzumace.

4) Stravné se platí v hotovosti na jeden měsíc dopředu do 15. dne v měsíci. Omluvené dny se odpočítavají následující měsíc.

5) Stravné se platí na účet mateřské školy, která má právní subjektivitu a slouží k nákupu potravin pro zpracování.

6) Pokud dítě navštěvuje mateřskou školu pouze dopoledne, odpočítává se mu odpolední svačina.

7) Cena stravného je stanovena podle věkových kategorií dle vyhlášky č. 107/2005 Sb.

Cena stravného:

Celodenní strava (do 6let)
Cena 35,- Kč
Celodenní strava (od 7let)
Cena 40,- Kč
Polodenní strava (do 6let)
Cena 28,- Kč
Přesnídávka Přesnídávka Přesnídávka
Oběd Oběd Oběd
Svačina Svačina -
Pitný režim Pitný režim Pitný režim

Součástí mateřské školy je školní jídelna, kterou má na starosti provozní pracovnice paní Ing.Jana Davidová, která plně zodpovídá za provoz jídelny ředitelce školy paní Kotrlové. Proto každou nesrovnalost ve výpočtech, nespokojenost, přání nebo stížnosti hlaste ředitelce mateřské školy.

V Novém Hrozenkově, dne 30.8.2016

Ředitelka MŠ – Mgr. Šárka Kotrlová