Jídelníček na aktuální týden ( od 22.07 2019 do 26.07 2019 )

22. Července 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaRohlík se šunkou, ředkvička, mléko, čaj bylinkový1,7
MŠ VrančaPolévkaFrankfurtská zeleninová1,6,9
MŠ VrančaHlavní jídloKrupicová kaše s máslem, jablko, čaj rybízový1,7
MŠ VrančaSvačinkaChléb s plátkovým sýrem, čaj třešňový1,7
 23. Července 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka z olejovek, chléb, salátová okurka, čaj s medem, čaj mátový1,4
MŠ VrančaPolévkaKmínová s kapáním1,3,9
MŠ VrančaHlavní jídloVepřenka s oblohou, brambor, voda se sirupem1,3,7
MŠ VrančaSvačinkaRohlík s ovocnou pomazánkou, hruška, granko1,7
 24. Července 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaLiptovská pomazánka, raženka, mléko, rajče, čaj meduňkový1,7
MŠ VrančaPolévkaČočková1
MŠ VrančaHlavní jídloKuřecí nudličky na paprice s těstovinou, minerální voda s příchutí1,7
MŠ VrančaSvačinkaGrahamový rohlík, Almete sýr bylinkový, čaj jablkový se šípkem1,7
 25. Července 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka mexická, toustový chléb, paprika, caro, čaj heřmánkový1,7
MŠ VrančaPolévkaMrkvová s jáhlami1
MŠ VrančaHlavní jídloVepřové na kmíně, dušená rýže, jablkový kompot, voda s citrónem1
MŠ VrančaSvačinkaOvocný jogurt, půl rohlíku, čaj ananasový1,7
 26. Července 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaČokoládové lupínky s mlékem, ovoce, čaj borůvkový, čaj šípkovýi1,7
MŠ VrančaPolévkaRajčatová s ovesnými vločkami1
MŠ VrančaHlavní jídloSmažené rybí filé. bramborová kaše, hlávkový salát, minerální voda1,3,4,7
MŠ VrančaSvačinkaChléb se šunkovým sýrem, mléko1,7

Provozní řád jídelny

Školní stravování je nedílnou součástí výchovně vzdělávacího procesu předškolního zařízení. Organizačně navazuje na denní režim mateřských škol. Zajišťujeme dětem biologicky a kaloricky hodnotnou stravu.

V zájmu zajištění plynulého chodu jídelny je nutno dodržovat určité zásady:

1) Vyplnit přihlášku na stravování včetně podpisu.

2) Odhlášení dítěte ze stravování se provádí den předem a to do 12 hod. V pondělí pak do 7:00hod. Pokud je dítě omluveno v den nepřítomnosti až ráno, počítá se mu stravné za celý den.

3) Možný odběr jídla do jídlonosiče pouze mezi 11:00 – 11:30 hod z důvodu teploty jídla. Jídlo je určené k přímé spotřebě. Školní jídelna neručí za zhoršení kvality stravy vlivem dopravy a časové prodlevy konzumace.

4) Stravné se platí v hotovosti na jeden měsíc dopředu do 15. dne v měsíci. Omluvené dny se odpočítavají následující měsíc.

5) Stravné se platí na účet mateřské školy, která má právní subjektivitu a slouží k nákupu potravin pro zpracování.

6) Pokud dítě navštěvuje mateřskou školu pouze dopoledne, odpočítává se mu odpolední svačina.

7) Cena stravného je stanovena podle věkových kategorií dle vyhlášky č. 107/2005 Sb.

Cena stravného:

Celodenní strava (do 6let)
Cena 35,- Kč
Celodenní strava (od 7let)
Cena 40,- Kč
Polodenní strava (do 6let)
Cena 28,- Kč
Přesnídávka Přesnídávka Přesnídávka
Oběd Oběd Oběd
Svačina Svačina -
Pitný režim Pitný režim Pitný režim

Součástí mateřské školy je školní jídelna, kterou má na starosti provozní pracovnice paní Ing.Jana Davidová, která plně zodpovídá za provoz jídelny ředitelce školy Mgr.Lucii Kopecké. Proto každou nesrovnalost ve výpočtech, nespokojenost, přání nebo stížnosti hlaste ředitelce mateřské školy.

V Novém Hrozenkově, dne 1.6.2019

Ředitelka MŠ – Mgr. Lucie Kopecká