Jídelníček na aktuální týden ( od 20.05 2019 do 24.05 2019 )

20. Května 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka z olejovek s ředkvičkami, chléb, čaj s citrónem, čaj heřmánkový1,
MŠ VrančaPolévkaBramborová1,9
MŠ VrančaHlavní jídloKuřecí prsa přírodní s těstovinou, jablečný kompot, voda s citrónem1,4,7
MŠ VrančaSvačinkaRohlík s perlou, hruška, granko1,7
 21. Května 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaTvarohová pomazánka s medem, toustový chléb, jablko, mléko, čaj bylinkový1,7
MŠ VrančaPolévkaBrokolicová1
MŠ VrančaHlavní jídloSrbské rizoto, okurkový salát, minerální voda
MŠ VrančaSvačinkaGrahamový rohlík, žervé sýr, kedluben, čaj ostružinový s jahodou1,7
 22. Května 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka tuti-fruti, chléb, salátová okurka, caro, čaj mátový,
MŠ VrančaPolévkaČesneková1,3
MŠ VrančaHlavní jídloŽampionová omáčka, brambor, voda se sirupem1,
MŠ VrančaSvačinkaPohanková bageta, pomeranč, čaj jablkový se šípkem1
 23. Května 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka česneková s jablky, raženka, čaj s medem, čaj šípkový1,7
MŠ VrančaPolévkaKedlubnová9
MŠ VrančaHlavní jídloHovězí guláš, chléb, minerální voda s příchutí1
MŠ VrančaSvačinkaMakovka, půl banánu, granko
 24. Května 2019  Menu  Alergeny
MŠ VrančaPřesnídávkaPomazánka celerová, chléb, rajče, mléko, čaj meduňkový1,7
MŠ VrančaPolévkaFazolová krémová,9
MŠ VrančaHlavní jídloTvarohové noky s jahodovou omáčkou, čaj citrusový1
MŠ VrančaSvačinkaRohlík s plátkovým sýrem, jablko, čaj višňový1,7

Provozní řád jídelny

Školní stravování je nedílnou součástí výchovně vzdělávacího procesu předškolního zařízení. Organizačně navazuje na denní režim mateřských škol. Zajišťujeme dětem biologicky a kaloricky hodnotnou stravu.

V zájmu zajištění plynulého chodu jídelny je nutno dodržovat určité zásady:

1) Vyplnit přihlášku na stravování včetně podpisu.

2) Odhlášení dítěte ze stravování se provádí den předem a to do 13hod. V pondělí pak do 7:00hod. Pokud je dítě omluveno v den nepřítomnosti až ráno, počítá se mu stravné za celý den.

3) Možný odběr jídla do jídlonosiče pouze mezi 11:00 – 12:00 hod z důvodu teploty jídla. Jídlo je určené k přímé spotřebě. Školní jídelna neručí za zhoršení kvality stravy vlivem dopravy a časové prodlevy konzumace.

4) Stravné se platí v hotovosti na jeden měsíc dopředu do 15. dne v měsíci. Omluvené dny se odpočítavají následující měsíc.

5) Stravné se platí na účet mateřské školy, která má právní subjektivitu a slouží k nákupu potravin pro zpracování.

6) Pokud dítě navštěvuje mateřskou školu pouze dopoledne, odpočítává se mu odpolední svačina.

7) Cena stravného je stanovena podle věkových kategorií dle vyhlášky č. 107/2005 Sb.

Cena stravného:

Celodenní strava (do 6let)
Cena 35,- Kč
Celodenní strava (od 7let)
Cena 40,- Kč
Polodenní strava (do 6let)
Cena 28,- Kč
Přesnídávka Přesnídávka Přesnídávka
Oběd Oběd Oběd
Svačina Svačina -
Pitný režim Pitný režim Pitný režim

Součástí mateřské školy je školní jídelna, kterou má na starosti provozní pracovnice paní Ing.Jana Davidová, která plně zodpovídá za provoz jídelny ředitelce školy paní Kotrlové. Proto každou nesrovnalost ve výpočtech, nespokojenost, přání nebo stížnosti hlaste ředitelce mateřské školy.

V Novém Hrozenkově, dne 30.8.2016

Ředitelka MŠ – Mgr. Šárka Kotrlová