Mateřská škola poskytuje výchovně-vzdělávací služby od roku 1958. Škola, která se nachází v údolí Vranča, v srdci Valašska, je obklopená zástavbou a zelení. MŠ vykonává také činnost školní jídelny. Škola sídlí v bývalé budově základní školy, kterou obklopuje prostorná školní zahrada. Škola prošla několika rekonstrukcemi, byla revitalizována, čímž se zkvalitnilo prostředí pro pobyt a vzdělávání dětí.

Od 1. 1. 2002 působí MŠ jako samostatný právní subjekt. Zřizovatelem je Městys Nový Hrozenkov. Současná kapacita školy je 23 dětí.

Snažíme se, aby se tvořivá snaha celého pedagogického týmu a provozních zaměstnanců projevila ve spokojenosti, aktivitě a zájmu dětí, jejich rodičů a naší mateřské školy.

K mateřské škole patří prostorná zahrada. Děti mají možnost hrát si na dvou pískovištích, v domečku,na nových herních prvcích - skluzavce, průlezce,šplhadle, houpačce.Dovybavení zahrady bude pokračovat i v budoucnu.

Děti tráví hodně času v přírodě, a díky tomu si k ní již od dětských let budují kladný citový vztah.

Leden

22.01 2018

1. lekce plavání

29.01 2018

2. lekce plavání

Únor

05.02 2018

3. lekce plavání

12.02 2018

4. lekce plavání

26.02 2018

5. lekce plavání

15.02 2018

KARNEVAL

Ve čtvrtek 15. února proběhne v naší mateřské škole karneval, za dětmi přijede i pan Taraba jako balonkový klaun. Děti mohou přijít do MŠ v kostýmech již ráno, proběhne zábavné dopoledne plné her a zábavy.

16.02 2018

Masopust na Valašsku

V pátek 16. února 2018 se pro děti starší čtyř let koná akce Masopust na Valašsku. Více info na přiložené fotografii nebo na nástěnce v MŠ.

Březen

09.03 2018

Divadelní představení na Hovězí

V pátek 9. března 2018 se zúčastníme divadelního představení s názvem "O Šípkové Madlence", které se koná v kinosále na Hovězí. Doprava je zajištěna sociálním autobusem. Částka 40 Kč za představení + poměrná část za dopravu bude odečtena z příspěvku na akce MŠ.

06.03 2018

Divadelní představení "Dobrý den, celý den"

V úterý 6. března 2018 naši mateřskou školu navštíví divadlo Bublanina se svým představením"Dobrý den, celý den", Částka 40 Kč za představení bude odečtena z příspěvku na akce MŠ.

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

NAŠI SPONZOŘI

Jménem všech dětí děkujeme všem našim sponzorům za finanční a věcnou pomoc při provozu MŠ ve školním roce 2016 / 2017.

Stránka sponzorů