Mateřská škola poskytuje výchovně-vzdělávací služby od roku 1958. Škola, která se nachází v údolí Vranča, v srdci Valašska, je obklopená zástavbou a zelení. MŠ vykonává také činnost školní jídelny. Škola sídlí v bývalé budově základní školy, kterou obklopuje prostorná školní zahrada. Škola prošla několika rekonstrukcemi, byla revitalizována, čímž se zkvalitnilo prostředí pro pobyt a vzdělávání dětí.

Od 1. 1. 2002 působí MŠ jako samostatný právní subjekt. Zřizovatelem je Městys Nový Hrozenkov. Současná kapacita školy je 23 dětí.

Snažíme se, aby se tvořivá snaha celého pedagogického týmu a provozních zaměstnanců projevila ve spokojenosti, aktivitě a zájmu dětí, jejich rodičů a naší mateřské školy.

K mateřské škole patří prostorná zahrada. Děti mají možnost hrát si na dvou pískovištích, v domečku,na nových herních prvcích - skluzavce, průlezce,šplhadle, houpačce.Dovybavení zahrady bude pokračovat i v budoucnu.

Děti tráví hodně času v přírodě, a díky tomu si k ní již od dětských let budují kladný citový vztah.

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

07.05 2019

Besídka pro maminky

15.05 2019

Zápis do MŠ

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání se uskuteční dne 15. 5. 2019 v době od 10:00 do 15:00 v kanceláři ředitelky mateřské školy. S sebou přineste vyplněnou a lékařem potvrzenou žádost o přijetí dítěte do MŠ, rodný list dítěte a průkaz totožnosti zákonného zástupce. Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání bude od 1. 5. 2019 k dispozici přímo v MŠ nebo na webových stránkách školy - www.msvranca.cz Nahlížení do spisu bude možné 17. 5. 2019 v čase 10:00 – 11:00 v kanceláři ředitelky MŠ.

29.05 2019

Fotografování na společnou fotografii

Ve středu 29. května 2019 proběhne v naší MŠ fotografování.

Červen

Červenec

Srpen

Září

NAŠI SPONZOŘI

Jménem všech dětí děkujeme všem našim sponzorům za finanční a věcnou pomoc při provozu MŠ ve školním roce 2016 / 2017.

Stránka sponzorů

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

19.07 2018 /   Administrator

INSPEKČNÍ ZPRÁVA Čj. ČŠIZ-673/18-Z

Dokument ke stažení ve formátu PDF.

Soubory ke stažení:

iz-novy-hrozenkov-insp.-ginis.pdf

09.04 2018 /   Administrator

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Dokument ke stažení ve formátu PDF.

Soubory ke stažení:

zadost-o-prijeti-2019.pdf